WhatsApp
  • 0 (532) 372 15 53
  • Eskişehir, /

0 (532) 372 15 53

Haber Detayı

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Eskişehir Park Apart

03 Eylül 2023, 12:47
Eskişehir Park Apart

Park Apart suit Eskişehir’e gelen kişilerin konaklayabilecekleri bir adrestir. 2014 yılından beri hizmet veren apart otel donanımlı odaları ve müşteriyi memnun edecek hizmetleri ile dikkat çeker. Otel konumu gereği konaklamaya gelen kişilere Eskişehir manzarasına karşı vakit geçirme imkanı sunar.

Park Apart Hizmetleri

Eskişehir park apart kısa süreli Eskişehir’de konaklaması gereken kişilere hitap eder. İş, eğitim veya gezi niyetiyle şehre gelenler otelde hem keyifli hem de konforlu konaklama imkanı bulur.

Müşteri memnuniyetini kazanma amacıyla yola çıkan otel bunu sağlamak için müşterilerine özel odalar hazırlar. Bunun dışında kat servisi ve oda servisi hizmetleri sunar. Böylelikle konaklama için oteli tercih edenlerin ihtiyaçları olan her anda oda servislerinden yardım ve hizmet almalarını sağlar.

Otel çevreye duyarlılık anlayışına sahiptir. Bu sayede konaklamada çevreye duyarlılığı tercih eden kişilere aradıkları konaklama imkanını verir. Bunun dışında temizliğe önem verdiği için odalar her gün temizlenir ve müşterilerine hijyenik ortam sunar.

Park Apart suit hizmetleri arasında 7-24 sıcak su hizmeti yer alır. Böylelikle oteli tercih eden kişiler istedikleri saatlerde sıcak suyu kullanma imkanı bulurlar. Bunun dışında internet bağımlıları için 7-24 internet hizmeti de verilir.

Park Apart Odaları

Otelcilik sektöründe 10 yıla yakın süredir çalışan Park Apart müşterileri için oda seçenekleri sunar. Böylelikle kişilerin rahat edecekleri odaları tercih ederek konaklamalarını ve rahat etmelerini sağlar.

Park Apart odaları şunlardan oluşur;

  • 1+0 eşyalı apart (1 kişilik)
  • 1+1 eşyalı apart (2 kişilik)
  • 1+1 teras vip apart (2 kişilik)
  • 1+1 teras apart (3 kişilik)
  • 1+1 eşyalı vip apart (2 kişilik)

Odalarda tuvalet, banyo, minibar, tv, gardırop, karşılama seti ve saç kurutma makineleri bulunur. Böylelikle otelde konaklayan kişilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanır.

Park Apart İletişim

Eskişehir Odunpazarı’nda hizmet veren apart otelde konaklamak isteyen kişiler iletişim yollarından yararlanarak rezervasyon yaptırabilir. Rezervasyon için kullanılabilecek iletişim numarası ise 0532 372 15 53 numarasıdır. Bunun dışında parkapart.1553@gmail.com adresi de iletişim için kullanılabilecek mail adresidir. Bu adres üzerinden otelle ilgili sorular sorularak oda kiralanabilir.